top of page
IMG_0155.JPG

O SPOLEČNOSTI

Jsme předním distributorem významných společností v České a Slovenské republice a v Maďarsku s luxusními a selektivními kosmetickými značkami.

Historie společnosti se datuje k roku 1989. V průběhu následujících let se aktivity rozdělili mezi dvě kmenové společnosti Apro Delta, s.r.o a BK KOSMETIKA, s.r.o.. 

 

Našimi zákazníky jsou nadnárodní sítě parfumerií a drogerií, nezávislé prodejny kosmetiky a kosmetické salony, o které se stará profesionální tým obchodních zástupců.

 

Logistika

Disponujeme moderním skladem s logistickou kapacitou 200mil. Kč a sofistikovaným expedičním systémem.

Objednávky jsou zpracovávány převážně elektronicky přes mezinárodní standard EDI a vlastní B2B systém. Objednávky expedujeme do 24h.

 

Distribuce

Společnost Apro Delta, s.r.o. pokrývá distribucí celé území České republiky. Servis  a služby na vysoké úrovni zajišťuje tým zkušených obchodních zástupců pracujících s nejmodernějšími technologiemi. Objednávky z kterékoli části České republiky tak mohou být zpracovány v řádu desítek minut.

 

Marketing

Značky mají přiděleny své Brand Managery, keří vytváří podrobné. Marketingové plány do médií a obchodů. Všichni manažeři jsou pravidelně školeni na nejnovější trendy a jsou v každodenním styku s dodavateli i odběrateli. Podporou je jim tým obchodních zástupců a kolegové z Online a E-commerce.

 

Naše výhody

Úspěšná spolupráce se dominantními distribučními kanály na českém a slovenském trhu s mnohaletými osobními vazbami.

Aktivní zastoupení v hlavních sítích s kosmetikou (Sephora, Douglas, Marionnaud, Fann, Pilulka, Dr.Max, rohlík.cz, Mall, Alza a další)

Znalost kamenného i E-commerce trhu

bottom of page